Dag     Dato    Klub                   Tid       Sted                                                             Banelægger

Lør.     12-10    HTF                     1300    Haderslev by                                               KOK

Lør.     12-10    OK syd                1330    Lambjerg, Spejderhytten Lambjergsned

Lør.     19-10    OK Syd                1330    Aabenraa Nørreskov, Høje Kolstrup Skole

Lør.     19-10    HTF                     1300    Revsø, Revsø gård                                      Niels Erik Kofoed

Lør.     26-10    OK Syd                1330    Hjelm Skov, Stadion Vestervej

Lør.     26-10    HTF                     1300    Vojens, start Danmarks gade 16                  Inger Marie Haahr og Per Henriksen

Lør.     02-11    OK syd                1330    Kelstrup Plantage, P-midt i

Lør.     02-11    HTF                     1300    Starup Hede, Enden af Fjordagervej            Ingen banelægger

Lør.     16-11    OK syd                1330    Aabenraa Nord, skærm Løgumklostervej

Lør.     23-11    HTF                     1300    Vesterskoven, Skydebanen Louisevej          Ingen banelægger

Lør.     2311    HTF OK-Syd KM   1300    Vesterskoven, Skydebanen Louisevej         Ingen banelægger

Lør.     30-11    OK Syd                1330    Søgård, P-midt i

Lør.     30-11    HTF                     1300    Hønning, Stævneplads Toftlund Rømøvej    Ove Brix Therkildsen og Herdis Fyhring

Lør.     07-12    HTF                     1300    Pamhule, Christiansdal                                 Guri Alm og Søren Dall

Lør.     14-12    Ok Syd                1200    Kollund Skov, mødested Kollund Havn

Lør.     21-12    Jule sprint           1230    Byorientering, Aabenraa City

Lør.     28-12    OK Syd                1330    Arnkil Skærm på vej mod Arnkilsøre

2020

Lør.     04-01    OK Syd                1330    Årtoft, skærm Tinglev i Torp

Lør.     04-01    HTF                     1300    Stursbøl, Naturcenter Perleholm                  Ingen banelægger

Lør.     11-01    OK Syd                1330    Blommeskobbel, Sk. Fynshav Mommark Vej

Lør.     11-01    HTF                     1300    Stensbæk, P-plads midt i                              Jette og Lars Klogborg

Lør.     18-01    OK Syd                1330    Jørgensgård, P-midt i

Lør.     25-01    HTF                     1300    Arrild Ferieby, Brandvejen                            Ingen banelægger

Lør.     01-02    OK Syd                1330    Bjergskov, Skærm Drejbjergvej

Lør.     01-02    HTF                     1300    Linnet, skærm Arnum – Arrildvej                  Ingen banelægger

Lør.     08-02    OK syd                1330    Rønshoved P-Fjordvejen

Lør.     08-02    HTF                     1300    Jels, Voldstedet                                            Ingen banelægger

Lør.     15-02    OK syd                1330    Lerskov, skærm midt i

Lør.     22-02    OK syd                1330    Roden Skov, P-plads Felstedvej

Lør.     22-02    HTF                     1300    Revsø, Holbækgård                                      Ingen banelægger

Lør.     29-02    OK syd                1330    Søgård, Mødested Bro

Lør.     29-02    HTF                     1300    Start Haderslev Idrætscenter                      Jette og Lars Klogborg

Lør.     07-03    OK syd                1330    Oleskobbel, sk. Fynshav – Mommark vejen

Lør.     07-03    HTF                     1300    Tomaj, P-plads syd for skoven                      Ingen banelægger

Lør.     14-03    OK syd                1330    Aabenraa Nørreskov, Folkehjem

Lør.     14-03    HTF                     1300    Brogård, P-grusgrav skærm Ribe Landevej   Ingen banelægger