Dag     Dato    Klub                   Tid       Sted                                                             Banelægger

Lør.     14-12    Ok Syd                1200    Kollund Skov, mødested Kollund Havn

Lør.     21-12    Jule sprint           1230    Byorientering, Aabenraa City

Lør.     28-12    OK Syd                1330    Arnkil, Skærm på vej mod Arnkilsøre

2020

Lør.     04-01    HTF                     1300    Stursbøl, Naturcenter Perleholm                Mona Lene Rasmussen

Lør.     04-01    OK Syd                1330    Årtoft, skærm Tinglev i Torp

Lør.     11-01    HTF                     1300    Stensbæk, P-plads midt i                              Jette og Lars Klogborg

Lør.     11-01    OK Syd                1330    Blommeskobbel, Sk. Fynshav Mommark Vej

Lør.     18-01    OK Syd                1330    Jørgensgård, P-midt i

Lør.     25-01    HTF                     1300    Arrild Ferieby, Brandvejen                          Ove Brix Therkildsen og Herdis Fyhring

 

Lør.     01-02    HTF                     1300    Linnet, skærm Arnum – Arrildvej                  Ingen banelægger

Lør.     01-02    OK Syd                1330    Bjergskov, Skærm Drejbjergvej

Lør.     08-02    HTF                     1300    Jels, Voldstedet                                            Ingen banelægger

Lør.     08-02    OK syd                1330    Rønshoved P-Fjordvejen

Lør.     15-02    OK syd                1330    Lerskov, skærm midt i

Lør.     22-02    HTF                     1300    Revsø, Holbækgård                                      Ingen banelægger

Lør.     22-02    OK syd                1330    Roden Skov, P-plads Felstedvej

Lør.     29-02    HTF                     1300    Start Haderslev Idrætscenter                       Jette og Lars Klogborg

Lør.     29-02    OK syd                1330    Søgård, Mødested Bro

 

Lør.     07-03    HTF                     1300    Tomaj, P-plads syd for skoven                      Inger Marie og Per

Lør.     07-03    OK syd                1330    Oleskobbel, sk. Fynshav – Mommark vejen

Lør.     14-03    HTF                     1300    Brogård, P-grusgrav skærm Ribe Landevej   Ingen banelægger

Lør.     14-03    OK syd                1330    Aabenraa Nørreskov, Folkehjem